loader

Ile kosztuje najtańsze Volvo?

​Myślisz o kupnie nowego samochodu i masz już nowe Volvo na oku? Boisz się jednak, że na wymarzony model nie starczy Ci pieniędzy, a nie chcesz wybierać na siłę niczego “pomiędzy”? Zgadzamy się w pełni. Wybór nowego auta to decyzja na lata, dlatego musi być dobrze przemyślana. Wiemy również doskonale, że nowe auto to zawsze najlepsze rozwiązanie. Co zatem zrobić, gdy ze względów finansowych na wymarzony model nie możemy sobie pozwolić? Czy powinniśmy wstrzymać się z zakupem, odkładać pieniądze i jeździć starym “trupem”? Nie, niekoniecznie! Volvo przygotowało bowiem ciekawą ofertę, która wygląda naprawdę bajecznie. My już wszystko o niej wiemy… Ile kosztuje Volvo z gwarancją ceny?

Dlaczego warto wybrać Volvo?

Auto najwyżej jakości poznamy przede wszystkim po niezawodności! Inżynierowie i producenci najlepszych marek samochodowych wciąż ulepszają swoje modele, by były jeszcze bardziej wytrzymałe, niezawodne i przede wszystkim bezpieczne. Zaskakują nas nowoczesnymi rozwiązaniami, które zwiększają bezpieczeństwo, podnoszą poziom komfortu i pozytywnie wpływają na koszty eksploatacji. Jeśli chcesz się cieszyć bezproblemowym i ekonomicznym samochodem, to Volvo będzie dla Ciebie świetnym wyborem!

Volvo wyróżnia się nie tylko komfortem i stylowym wyglądem. Szwedzka marka słynie bowiem z najwyższej jakości, niezawodności, solidnej konstrukcji i wytrzymałości. Najnowsze modele są wyposażone w nowoczesne technologie, takie jak układy i systemy wspomagające, które mają na celu ostrzegać kierowcę i zapobiegać kolizjom na drodze. Volvo posiada w ofercie wiele modeli, w których wyposażeniu znajdziemy m.in.

 • System awaryjnego hamowania;
 • Radar kompatybilny z kamerą;
 • Inteligentny tempomat;
 • System rozpoznający znaki drogowe;
 • System pomagający przy zmianie pasa ruchu;
 • Układ utrzymujący auto na właściwym pasie;
 • Funkcja ostrzegająca o dekoncentracji kierowcy;
 • System monitorujący martwe pole;
 • Układ ułatwiający parkowanie;
 • i wiele innych funkcji dodatkowych…

Ile kosztują samochody Volvo? Co to znaczy Volvo z gwarancją ceny?

Jednym z najważniejszych czynników, które decydują przy wyborze nowego auta, jest oczywiście cena i nasza sytuacja finansowa. Ostatnie wydarzenia na świecie spowodowały spore zawirowania na rynku, namieszały w wielu branżach i odbiły się również na naszych portfelach i finansach. Chociażby skutki pandemii wszyscy odczuwamy jeszcze obecnie. Branża motoryzacyjna jest pod tym względem bardzo specyficzna, gdyż wszelkie zawirowania mocno odbijają się na markach. Pogorszyła się również sytuacja finansowa kierowców, dlatego też specjalnie z myślą o nich marka Volvo stworzyła ofertę na model Volvo z gwarancją ceny, by zakup wymarzonego auta był dla nas korzystny i bezpieczny. Kupując nowe Volvo z gwarancją ceny, możemy zaoszczędzić nawet do 50 000 tys. złotych. W ofercie specjalnej dostępne są między innymi modele:

 • Volvo XC60 w wersji B Core z silnikiem benzynowym B4 (197 KM) oraz 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów – Już od 196 000 PLN brutto;
 • Volvo XC40 w wersji Essential Core w silniku benzynowym T2 (129 KM) oraz 6-biegowa manualna skrzynia biegów – Już od 139 000 PLN brutto;
 • Volvo XC90 w wersji Core w silniku diesla B5 AWD (235 KM) oraz z 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów – Już od 273 000 PLN brutto;
 • Volvo S60 w wersji Plus Bright w silniku benzynowym B4 (197 KM) oraz 7-stopniowa DCT automatyczną – Już od 185 000 PLN brutto;
 • Volvo S90 w wersji Core w silniku benzynowym B4 (197 KM) oraz z 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów – Już od 207 000 PLN brutto.

Volvo z gwarancją ceny możemy kupić w autoryzowanym salonie Volvo. Salony umożliwiają nam zakup nowego auta w bardzo korzystnej i atrakcyjnej cenie, oferując przy tym różne modele. Sedan, hatchback, SUV, crossover, cross country… Każdy znajdzie idealne auto dla siebie! Volvo z gwarancją ceny to wybór dobry i bardzo bezpieczny.

Artykuł partnera